ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK DERS DESTEK EĞİTİM PROGRAMINA KAYITLAR BAŞLADI

13.6.2019

2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı için Ataşehir Belediyesi Neşet Ertaş Kültürevi ve Ferhatpaşa Gençlik Merkezi bünyesinde gerçekleştirilecek Örgün Öğretime Destek Programının kayıt süresi başladı.

Üniversiteye giriş sınavlarına hazırlanan adaylara yönelik; Temel Yeterlilik Testi (TYT) - Alan Yeterlilik Testi (AYT) Ders Destek Eğitim Programı için ön kayıtları online olarak BURAYI TIKLAYARAK yapabilirsiniz. 

Online ön kayıt formunu dolduran gençler, asil kayıt için Neşet Ertaş Kültürevi ve Ferhatpaşa Gençlik Merkezi’ne görevlilerce davet edilecektir.

12. sınıflar için 19 Ağustos - 6 Eylül 2019 arası tarihlerde (hafta içi 5 gün) yoğunlaştırılmış program uygulanacak olup, 14 Eylül tarihinde itibaren de hafta sonu eğitimleri başlayacaktır.

11. sınıflar için 21 Eylül 2019 tarihinde deneme sınavı ile eğitim programı başlarken, mezun gruplar için de 9 Eylül 2019 tarihinde başlayacaktır.

Kontenjanın sınırlı olduğu ücretsiz eğitimlere kayıt olabilmek için, Ataşehir sınırları içinde oturma zorunluluğu bulunmaktadır.