ATAŞEHİR, FİNANSAL TEKNOLOJİ ALANINDA ÖNEMLİ BİR BULUŞMAYA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

11.6.2024

Finans sektörünün Türkiye’deki merkezi olmaya aday ilçe Ataşehir, son zamanlarda artan bir şekilde değer kazanmaya başlayan girişimcilik ve finansal teknoloji alanlarında önemli bir buluşmaya ev sahipliği yapacak.

Ataşehir Belediyesi ve Macaristan’ın Türkiye Başkonsolosluğu iş birliğiyle gerçekleştirilecek “Türkiye – Macaristan Fintech Buluşması” sayesinde sektördeki yeniliklere ışık tutulması ve iş birliklerinin güçlendirilmesi hedefleniyor.

“Fintech Factory Hızlandırma Programı”nın çatısı altında gerçekleştirilecek olan buluşma toplantısı, 13 Haziran Perşembe günü, 14.00 – 16.30 saatleri arasında Ataşehir Belediyesi Girişimcilik ve Kuluçka Merkezi İNOVATA’da düzenlenecek.

“Macaristan’dan önemli kuruluşlar Ataşehir’de”

Ataşehir Belediyesi'nin öncülüğünde gerçekleşecek olan etkinlik, sektörün önde gelen isimlerini ve yenilikçi girişimcileri bir araya getirecek. Program kapsamında, finansal teknoloji alanında faaliyet gösteren Macaristan'ın önde gelen kuruluşları ve dernek temsilcileriyle birlikte 5 Macar startup'ının sunumları da yer alacak.

Katılım için kayıt olmanın gerektiği etkinlik, girişimcilere ve finansal teknoloji alanında faaliyet gösteren herkese ücretsiz olarak açık olacak.

Detaylı bilgi ve kayıt için: https://lu.ma/lt8v4flo?tk=QA11gU

 

Tarih: 13 Haziran 2024 / Perşembe

Saat: 14.00 – 16.30

Yer: İNOVATA

Adres: Barbaros Mahallesi Begonya Sokak No:3/1  -  Ataşehir