FİDAN KALPLER GÜNDÜZ BAKIMEVİ İÇİN ÖN KAYITLAR BAŞLIYOR

8.6.2020

Ataşehir Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü bünyesinde Küçükbakkalköy Mahallesi'nde bulunan Fidan Kalpler Gündüz Bakımevi’nde 2020-2021 dönemi için ön kayıtlar 15 Haziran’da alınmaya başlıyor.

Tuvalet eğitimini tamamlamış ve kendi kendine beslenme alışkanlığı kazanmış 36-66 aylık çocuklarınız için 15 Temmuz’a kadar ön kayıt başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışan ailelere büyük kolaylık sağlayan Fidan Kalpler Gündüz Bakımevi’nde çocuklar için hijyenik bir ortamda, deneyimli öğretmenler, 1 uzman psikolog tarafından okul öncesi sosyal, bilişsel, mental anlamda gelişim göstermelerinin yanı sıra drama, tiyatro, dans, İngilizce gibi alanlarda eğitimler veriliyor.

4 katlı bina üzerine 813 metrekare kapalı alana kurulu kreşte, 5 sınıf yer alıyor. 36-66 aylık çocukların kabul edileceği kreşte, yatakhane, oyun parkı da yer alıyor.

Ataşehirli çocukların arkadaşlık, dostluk, barış, sevgi ve kardeşliği öğrendiği bakımevinde boyama ve resim çalışmaları için tasarlanmış sınıflar da bulunuyor.

15 Haziran’da ön kayıt başvuruların alınacağı bakımevine kayıt yaptırmak isteyen ebeveynler Ataşehir Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ve Fidan Kalpler Gündüz Bakımevi’ne başvurabilirler.

Bilgi almak için 0216 576 80 07 numarasını arayabilirsiniz.