ERTELENDİ: Ataşehir Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu

25.1.2020

Ataşehir'in kalbi depremzedelerle...
Kayıplarımızın ardından bu akşam Türk Sanat Müziği Koromuzun MSKM'de vereceği konser ileri bir tarihe ertelenmiştir. Saygı ile duyurulur.

 

(ERTELENMİŞTİR)    

Yeni yılı, yeni ümitler ve heyecanla karşıladığımız bu günlerde, geçmişi de bir kenara atmıyoruz elbette. Maziyi güzel anları ile hatırlayıp geçti hayal içinde bunca yıl bir gün gibi diyoruz. Hayal içinde akıp geçti ömrü derbederim, derken bile hayal deryasına, bazı bazı dalmamak derdimize aşina olan sazımızla söyleşmemek mümkün mü? Mazi kalbimizde bir yara olsa da biz de gönül çektik eskiden, elem çekme gönül böyle kalınmaz, diye kendimizi teselli ettik. Yine de usanmadan sevdik bir genç kadını, andık onun adını ve her şey bizi ona bağladı. Ümitsizliğe düşüp de bir ihtimal daha var dediğimiz zamanda bile söyle dermanını ey sevgili, aşkın bileyim diye ona seslenmedik mi? 

İşte böyle sevgili dostlar, anlaşılan bizim hep şarkılarda söylenecek sevgimiz ve Ataşehir Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu olarak bu sevgiyi sizin için seslendireceğimiz notalarımız var. Yüreğinize dokunmayı umarak hepinizi yılın ilk sanat müziği konserine bekliyoruz.
Şef : Hulusi Yücebıyık

Tarih: 25 Ocak Cumartesi   (ERTELENMİŞTİR)              Saat: 20.00                 Yer: MSKM

Bir Kitap, Bir Bilet