ÇOCUKLAR ULUSAL EGEMENLİK İÇİN KOŞTU

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Ataşehir Belediyesi, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen okullar arası Ulusal Egemenlik Koşusu yapıldı.

Atatürk Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Gülnihal (G-10) Sokak’ta düzenlenen koşuda; Küçük Kızlar, Küçük Erkekler, Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler kategorilerinde toplam 220 öğrenci yarıştı.

 

TAKIM OLARAK DERECEYE GİREN OKULLAR:

KÜÇÜK KIZLARDA:                                                         

1-Emlak Konut Ortaokulu                                 

2-Duriye Nuriye Endürüst Ortaokulu                

3-Rabia Leman İmam Hatip  Ortaokulu           

4-Orhan Veli Ortaokulu                                     

 

KÜÇÜK ERKEKLERDE:

1- Duriye Nuriye Endürüst Ortaokulu

2-Yeni Çamlıca İmam Hatip Ortraokulu

3- Rabia Leman İmam Hatip  Ortaokulu

4-Emlak Konut Ortaokulu 

 

YILDIZ KIZLARDA:                                                                 

1-Sare Selahattin Uzel Ortaokulu                          

2- Rabia Leman İmam Hatip  Ortaokulu               

3- Orhan Veli Ortaokulu                                          

4-Ali İhsan Hayırlıoğlu  Ortaokulu

 

YILDIZ ERKEKLERDE:

1- Duriye Nuriye Endürüst Ortaokulu

2- Rabia Leman İmam Hatip  Ortaokulu

3- Sare Selahattin Uzel Ortaokulu  

4- Orhan Veli Ortaokulu

 

FERDİ OLARAK DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER:

KÜÇÜK KIZLARDA:

ADI SOYADI:                       OKULU:                                                              

1-Aslı YILMAZ             Duriye Nuriye Endürüst Ortaokulu   

2-Nisanur MİNİK        Emlak Konut Ortaokulu                   

3-Aslı MUŞUK             Duriye Nuriye Endürüst Ortaokulu

 

KÜÇÜK  ERKEKLERDE:

ADI SOYADI:                                OKULU:

1-Muharrem GİRGİN      Esatpaşa Anadolu İmam Hatip Ortaokulu

2-M.Osman DEMİR         Rabia Leman İmam Hatip  Ortaokulu

3-Aşutine ÖPKE                Piri Reis Ortaokulu

 

YILDIZ KIZLARDA:

ADI SOYADI:                         OKULU:

1-Merve KUTLAY         Rabia Leman İmam Hatip  Ortaokulu

2-Rabia ÇEKİÇ              Duriye Nuriye Endürüst Ortaokulu   

3-Ebrar YILDIZ              Sare Selahattin Uzel Ortaokulu

 

YILDIZ ERKEKLERDE:

ADI SOYADI:                          OKULU:

1-Onur ŞAHİN                Duriye Nuriye Endürüst Ortaokulu   

2-Hüseyin AZAK             Esatpaşa Anadolu İ.H.O.O

3-Umut Çetin ÇAN        Rabia Leman İmam Hatip  Ortaokulu