Kapaklar Dönüşüyor Engelliye Ulaşıyor

26.10.2010

“Kapaklar Dönüşüyor Engelliye Ulaşıyor”

Ataşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Ataşehir Tane Tane Kapak Topluyor Adım Adım Engelleri Aşıyor” kampanyası kapsamında; “Kapaklar Dönüşüyor Engelliye Ulaşıyor” konulu panel ve 1. etap tekerlekli sandalye dağıtımı 26 Ekim 2010 Salı günü yapılacak. Sunuculuğunu sanatçı Tuna Egemen’in yaptığı panelin açılış konuşması; Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Nuhoğlu, Lions Derneği 118-Y Anadolu Yakası Federasyonu Genel Yönetmeni Rıdvan Eyüboğlu, Atalar Lions Kulüp Başkanı Esranur Narin tarafından yapılacak.

S.O.S Çevre Gönüllüleri Başkanı ve İstanbul Çevre Konseyi Genel Sekreteri Türksen Başer Kafaoğlu, “Geri Dönüşüm ile neler yapılabilir?” konulu bölümde, Dünya Engelli 11 Metre Tüpsüz Dalış (skin dive) RekortmeniBerna Belgin, “Engelliye Nasıl Destek Olunabilir?” konulu bölümünde, Gazeteci-Yazar Yalvaç Ural da “Geri Dönüşümde Çocuklarımızın Yeri” konulu bölümde konuşmacı olarak katılacaklar.

Panel sonunda engelli araçlarının dağıtılacağı etkinlik Metin Sabancı Spastik Çocuklar ve Gençler Eğitim Öğretim Rehabilitasyon Merkezi’nde gerçekleşecektir. Etkinliğimize siz değerli basın ve yayın mensuplarımız davetlidir.

Tarih: 26.10.2010

Saat: 14:00

Yer: Küçükbakkalköy Mahallesi Prof. Dr. Hıfzı Özcan Caddesi No:8 Ataşehir/İstanbul