HANDAN CENGİZ İLE HAYALLERİNE EVET DE SEMİNERİ

14.9.2019

Tarih: 14-Eylül 2019

Saatler: 11.00-15.00

Yer: Mustafa Saffet Kültür Merkezi, İnan Aydınoğlu Konferans Salonu
Seminerimiz Ataşehir Belediyesi ve Ataşehir Kadın Girişimcilik Merkezi AKAGİM katkıları ile ücretsizdir.

İletişim: 0216 570 70 00 Dahili: 5707 ve 5740

Hepimizin çocukken hayalleri vardı, hem bizim hayatımızı hem de sevdiklerimizin hayatını belki de dünyayı güzelleştirecek hayaller. Bazılarımız ise bu hayalleri yeşertebileceğimiz ortamlarda yetiştirilmedik. Hayallerimiz ise hiç bir zaman kaybolmazlar, sadece hayatın bazı anlarında bizim onları tekrar hatırlamamızı beklerler. Bu seminerde unutulmuş veya uygun zemin bulamamış hayallerinizi tekrar hatırlayacak ve onları gerçekleştirme gücünü ve inancını tekrar bulacak, bilgelik ve eğlence dolu bir zaman geçireceksiniz.

Bu seminerde öğrenecekleriniz:

• Bilinçaltınızı anlama metotları

• Rüyalarınıza ulaşmanız için ihtiyacınız olan zihinsel, duygusal ve ruhsal beceriler

• Hayallerinize ulaşmada hayatın her döneminde kullanabileceğiniz metotlar

Seminerin Konuşmacısı:

Handan Cengiz, Ruhsal Eğitim ve Letonia Spiritual Center’ın kurucusu. Heal Your Life (Yaşamını İyileştirebilirsin) , Louise Hay metodolojisinin USA’dan lisanslı seminer lideri ve birebir seans uygulayıcısı. Kişilere, gruplara ve şirketlere yaşam dönüştürücü ve iyileştirici eğitimler vermekte ve birebir seanslar uygulamaktadır.

Konuk Konuşmacı: Bilge Can, Anatolian Craft Markası’nın kurucusu ve sahibi. Bu marka altında sıra dışı ruhu olan terliklere can veren, hayallerine evet demiş KAGİDER Üyesi bir  kadın girişimci. Bizlerle;  zorluklarla başlayan yolculuğunda hayallerinden vazgeçmeyerek nasıl başarıya ulaştığını paylaşacak, sırlarını aktaracak.