“BU KEMER SANA ÇOK YAKIŞIR” YARIŞMASINA SEN DE KATIL

6.6.2018

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığınca trafik güvenliği konusunda çocuklarımızın bilgilendirilmesi ve bilinçlendirilmesi, onlara trafikte doğru davranışların kazandırılması amacıyla 09 Mayıs 2018-31 Ağustos 2018 tarihleri arasında "Bu Kemer Sana Çok Yakışır" adlı yarışma düzenleniyor.

 “Bu Kemer Sana Çok Yakışır” adı altında görsel tasarım, afiş tasarım ve slogan kategorilerinde, araç içerisinde emniyet kemeri kullanımını teşvik etmek amacıyla “ Emniyet Kemeri” temalı internet üzerinden online yarışmaya siz de katılabilirsiniz.

“Görsel Tasarım ( Kısa Film, Fotoğraf, GIF)” kategorisine ülke genelinde 18 yaş üstü her birey başvurabilir. "Afiş Tasarım" ve "Slogan" kategorilerinde düzenlenen yarışmaya ise ortaoku öğrencileri başvuru yapabilir.

Yarışma şartları ile ilgili bilgilere ulaşmak için www.trafik.gov.tr adresini, yarışmaya katılmak ve oy vermek için www.bukemersanacokyakisir.com adresini ziyaret etmeniz gerekiyor.

Katılımcı adaylar eserleri internet sitesine en son 31 Ağustos 2018 tarihine kadar yükleyebilecek ve yüklenen eserler en son 14 Eylül 2018 tarihine kadar oylama yapılabilecek.